O nás

O nás

Proč právě my

Jsme malá česká společnost upřednostňující kvalitu před kvantitou. Na tom nám záleží. Vyrábíme kované ploty, ploty
z tahokovu nebo hliníkové ploty tak, aby vydržely navždy.

K zakázkám přistupujeme zodpovědně. Od prvního kontaktu se snažíme naším zákazníkům pomoci s výběrem a rozložením plotu, pak vše znovu přeměříme a poté přichází výroba. Po celou dobu výroby s vámi budeme v kontaktu a nekončí to ani po realizaci.
Na vaší spokojenosti nám záleží nejvíce.

  • Jsme individuální

    Nenašli jste v naší nabídce vysněný motiv plotu? Nevadí. 🙂 Stačí nám zavolat, napsat nebo vyplnit naší kalkulačku ceny a vložit obrázek nebo popis plotu, který se Vám líbí a my se vám pokusíme najít co nejlepší řešení.

  • Máme nápady

    Rádi byste si udělali z vaší zahrady ozdobu ulice a nevíte, jak na to? Neztrácejte hlavu a zavolejte nám. Přijedeme, poradíme a cenu plotu vám naši obchodní zástupci řeknou na počkání.

  • Jsme normální

    Nehrajeme si na striktní podmínky a naše práce nás baví. Proto i domluva a spolupráce s námi není o desítkách bodů ve smlouvě, ale o tom, abychom všichni měli radost z dobře odvedené práce. A doufáme, že tohle je právě nejdůležitější věc, která nás odlišuje od konkurence.

Awesome Image
Awesome Image
Celá filozofie naší společnosti je založená na seriózním jednání a spolehlivosti. Víme, jak funguje zakázková výroba, jaké jsou problémy s dodržováním termínů, jak složité
a nesmyslné podmínky musíte podepisovat ve smlouvách.
O tom to u nás není.
Nám záleží na každém zákazníkovi. Každá zakázka je pro nás také naší vizitkou, a proto uděláme vše pro to, aby byla dotažená do detailu.
Pokud i vy chcete mít skvěle vypadající plot, budeme rádi, když nám zavoláte, a nebo jen vyplníte kalkulačku na levé straně obrazovky a my se vám co nejdříve ozveme.
Tešíme se na spolupráci. Vaši Primaploťáci
KALKULACE ZDARMA